Paulius Prievelis 

Paulius  – šokėjas, choreografas ir mokytojas, kuris specializuojasi šiuolaikiniame šokyje ir savo praktikoje daug dėmesio skiria improvizacijos menui. Vilniaus Kolegijoje studijavo šiuolaikinį šokį, dalį studijų praleido Kipre, Nikosijos universitete, o žinias toliau nuolat gilina įvairuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo studijų baigimo intensyviai užsiima šokėjo veikla: dirbo Kauno šokio teatre Aura, nuo 2017 m. dirba, kaip laisvai samdomas šokėjas įvairuose projektuose (Lietuvoje, Maltoje, Norvegijoje, Vokietijoje ir t.t.). Pauliaus kurti spektakliai ir pasirodymai buvo pristatyti šokio festivaliuose Bulgarijoje, Vokietijoje, Italijoje, Baltarusijoje, Maltoje bei Lietuvoje.

Be kūrybinės veiklos, Paulius daug dėmesio skiria ir jaunajai šokėjų kartai ir jos auginimui: dirbo Kauno choreografijos mokykloje, Johane Casabene šokio konservatorijoje (Malta), dėstė Maltos universitete (University of Malta Outreach Program & Evening Space) ir kt. Šiuo metu dirba šiuolaikinio šokio ir improvizacijos mokytoju Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje bei FOS šokio namuose.

Facebook

Call Now Button