Vincenta Gurauskaitė – šiuolaikinio šokio atlikėja ir mokytoja. Šokio pedagogikos studijas baigusi Vilniaus Kolegijoje, išvyko tobulinti šiuolaikinio šokio įgūdžių į DART šokio trupę Budapešte, Vengrijos sostinėje.

Vincenta grįžta kupina idėjų ir šviežio šokio oro, kuriuo nekantrauja pasidalinti su savo mokiniais. Savo šokyje mokytoja yra itin atidi detalėms, kokybei ir kitoniškai kūno kalbai. Šokį dažnai vadina teatru ir savo pamokose ugdo skleisti emocinę energiją ir žinutę, kuri iš šokėjų vidaus spinduliuojama akimis. Tiki, kad šokio atlikėjai geba pasakoti apie opiausias pasaulio problemas kūno kalba ir paliesti giliausią žiūrovo širdies lopinėlį, bet svarbiausia mėgautis kūrimo procesu ir nepamiršti sunkaus darbo siekiant malonių rezultatų.

Kartu su Miglės ir savo mokinių grupėmis pirmas vietas pelniusi konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. Vincenta dar vadinama Miglės „dešiniąja ranka“, padedanti priimti paskutinius sprendimus ir dalyvauja svarbiausiuose renginiuose, projektuose kartu jau devynerius metus.

Facebook

Call Now Button