MOKYTOJAI

MIGLĖ PRANIAUSKAITĖ

FOS šokio namų įkūrėja ir IDW stovyklos organizatorė.

Šiuolaikinio šokio mokytoja, turinti šokio edukologijos magistro laipsnį, įvairių televizijos projektų, renginių, šokių spektaklių, festivalių šokėja ir choreografė. Dirbo kaip dėstytoja Lietuvos edukologijos universitete ir Vilniaus kolegijoje. Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje šiuolaikinio šokio mokytoja.

Jos pirmasis šokio spektaklis “Rekonstruoti” buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui, TV šou „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ nugalėtoja, LRT šokių projekto “ŠOK!“ trečios vietos laimėtoja, LNK TV projekto “Šokio Revoliucijos” dalyvė, Eurovizijos 2020 ir 2021 nugalėtojų grupės The Roop šokėja.

Užsispyrusi ir iš savęs reikalaujanti tik maksimumo, to paties Miglė reikalauja ir iš savo šokėjų. Ji teigia, kad kiekvienas mokytojas ir šokėjas turi nesustoti domėtis, tuo ką daro ir visuomet kažko ieškoti savo šokyje. Šiuolaikinio šokio patirtis bei žinios nuolat atnaujinamos mokytojų seminaruose/pamokose įvairiose šalyse.

OLGA LOPATČENKOVA-DABIŽA

Olga Mokėsi M. K. Čiurlionio menų mokykloje. 2012m. studijavo Vilniaus Kolegijoje, kur įgijo teatro profesinio bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro bakalauro studijas, o 2014m. ten pat jai buvo suteiktas teatro ir kino magistro kvalifikacinis laipsnis.

Nuo 2009 m. -2020m. dirbo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre baleto artiste.

Ryškiausi vaidmenys: “Miegančioji gražuolė” (Linksmumo fėja, Raudonkepuraitė), “Gulbių ežeras” (Mažosios gulbės), “Čipolinas” (Čipoleta, Ridikėlis) ir kt.

Su teatro trupe dalyvavo gastrolėse Ispanijoje, Kinijoje, Italijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje.

Šokio Anželikos Cholinos spektaklyje “Ana Karenina”.

Dalyvavo Lietuviškuose miuzikluose “Lituanica”, “Eglė žalčių karalienė”.

ANASTASIJA TARASOVA

Anastasija Tarasova – gimnastė, meninės gimnastikos trenerė, Lietuvos ir Europos varžybų dalyvė bei prizininkė.

Savo, kaip gimnastės, karjerą pradėjo 2007 m. ir pabaigė 2017 m. Dalyvavo daugelyje meninės gimnastikos varžybų bei stovyklų Lietuvoje ir už jos ribų.

2016 m. tapo Lietuvos Respublikos grupinių pratimų čempione.

Sukaupusi daug patirties nuo 2016 m. pradėjo vesti meninės gimnastikos užsiėmimus mažosioms, o vėliau ir vyresnėms gimnastėms.