[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Šiuolaikinis šokis yra kitoks - savo supratimu, filosofija, pasaulėžiūra. Šiuolaikinis šokis reikalauja kokybės, nuolatinio darbo, atsidavimo.

Šokio namuose FOND OF SOUNDS vyksta šios pamokos:

Mini kids (4-6 metų grupė)

Dirbama pagal tam tikrą programą: pirmus mėnesius skiriamas dėmesys baleto pagrindams, kūno stiprinimui bei lankstumui. Ir tik truputėlį įgavę žinių, mažieji šokėjai supažindami su šiuolaikinio šokio technikos pagrindais.

Lankant šias pamokas jau nuo mažų dienų ruošiamas kūnas stipriam šiuolaikinio šokio šokėjui.
     

FOND OF SOUNDS grupės pagal amžių:
Kids (7-9 metų grupė), juniors (10-13 metų grupė), adults (14-20 metų grupė).

Grupės skirstomos į šokančių 0-3 metus šiuolaikinį šokį mūsų studijoje ir  pažengusiųjų/koncertines grupes, kurie šoka 3 ir daugiau metų mūsų studijoje.

Šios grupės turi po dvi savaitines šiuolaikinio šiokio technikos pamokas (po 1 val.) ir vieną baleto pamoką (po 1 val.), viso trys savaitinės pamokos. Taip pat labai rekomenduojamos papildomos improvizacijos, lankstumo, šokio akrobatikos pamokos, kurių metu visi kaip komanda greičiau ir įvairiapusiškiau stiprėja.

FOND OF SOUNDS koncertinės įvairaus amžiaus grupės kiekvienais metais aktyviai dalyvauja konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, pasaulio čempionatuose, įvairiuose projektuose.

Šiose grupėse pamokos yra tęstinės, kuo anksčiau prisijungiama, tuo lengviau vyksta mokymosi procesas.

Hobby suaugusiųjų grupė (nuo 18 metų)

Grupėse amžius nuo 18 metų iki .… Vyksta dvi savaitinės po 1 val. pamokos bei jei norima prisijungiama į papildomas pamokas.

Grupės skirstomos į pažengusiųjų (turintiems šiuolaikinio šokio patirties) ir pradedančiųjų.

Pamokos skirtos asmenims, kuriems sveikas ir natūralus judesys yra svarbus, tiems, kurie nori suprasti kaip dirba ir veikia jų kūnas bei kurie nori gerinti savo koordinacinius įgūdžius. Pamokų metu per įvairias fizinio teatro užduotis ir šiuolaikinio šokio praktikas laviname koordinaciją ir vaizduotę, erdvinį suvokimą, tobuliname savo kognityvinius įgūdžius ir keliame emocinį intelektą. Pamokų metu taip pat daug dėmesio skiriame mūsų kūnui erdvėje, erdvės ir laiko pajutimui, kūno išdėstymo galimybėmis, darbui porose ir po vieną, taip stiprindami ne tik savo kūno raumenis, bet ir lavindami protą bei bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.

Šiose grupėse daugiau šokama savo malonumui, tačiau jei būna noro - visiems grupę lankantiems - taip pat dalyvaujama konkursuose, šokio namų baigiamajame koncerte. 

FOS pro/advanced (nuo 20 metų)

Ši programa orientuotą į šokio specialybių studentus (šokio pedagogika, šokėjas-atlikėjas ir pan.), praktikuojančius mokytojus bei asmenis, kurie turi gerą fizinį ir emocinį pasiruošimą šiuolaikiniui šokiui ir siekia gilinti jau turimas žinias bei tobulinti atlikimo techniką. Siekiant išlaikyti aukštą techninį ir profesionalų lygį, prašome turėti bent dviejų metų šiuolaikinio šokio patirtį. 

Pamokų metu per įvairias fizines užduotis, kombinacijas ir intensyvų floor-work (žemės technikos) tobulinimą, įvairių šiuolaikinio šokio technikų elementus (flying-low, passing through ir t.t.) tyrinėjame mūsų kūno ir proto sąveiką, metame sau fizinius, psichologinius ir emocinius įššūkius. Tyrinėjame skirtingus kūno klausymosi būdus, kaip mūsų atliekami judesiai apibrėžia erdvę ir vice-versa. Ieškome kaip galime išsilaisvinti nuo formalaus judesio ir įstrigimo tam tikroje formoje taip ieškodami ir kurdami savitą judesį ir judėjimo būdą. 

Šiuolaikinio šokio patirtis privaloma (min. 2 metai).

Lankstumo pamokos

Vienas iš svarbesnių elementų atpalaiduoti kūną, prailginti raumenis, tapti lankstesniems, sustiprinti tam tikras raumenų grupes, išmokti tam tikrų gimnastinių elementų, kurie vėliau naudojami grupių bendrose šokio kompozicijose.

Baleto pagrindai

Baletas yra pagrindas visiems kitiems šokio stiliams, tai tikrai viena svarbiausių pamokų kiekvienam būsimam šokėjui, norint turėti itin stiprią šiuolaikinio šokio techniką. Pamokų metu skiriamas dėmesys raumenų stiprinimui, balansui, technikai, kūno suvokimui.

Visoms vaikų, paauglių, jaunimo grupėms pamoka yra privaloma.

Šokio akrobatika

Šokio akrobatiniai elementai, kurių pagalba šokis atrodys įdomesnis, stipresnis ir konkurencingesnis (atsižvelgiant į pasaulinį šokio kolektyvų lygį ir tendencijas).

Improvizacija

Šiuolaikinis šokis ir įvairios jo technikos, filosofijos bei praktikos įtraukia improvizacijos meną kaip į vieną būtiniausių šokio sričių, su kuria kiekvienas šokėjas privalo būti susipažinęs ir geba ją atlikti tinkamai ir profesionaliai. Improvizacija praplečia mūsų vaizduotę, padeda geriau įsisavinti atlikimo įgūdžius, ieškoti ir tyrinėti judesio atlikimo kokybę, mus moko būti pasiruošusius netikėtumui ir tiesiog mėgautis mūsų kūnu ir atliekamais veiksmais erdvėje.

Užsiėmimų metu, judėdami po vieną, porose, grupėse, bet visą laiką kartu, keliame pasitikėjimą savimi kaip šokėju, plėtojame ir ugdome savivertės jausmą, tobuliname savo techninį pasiruošimą ir koordinacinius įguždius, keliame emocinį intelektą ir laviname kritinį mąstymą. Nors tai bene viena sunkiausių ir sudėtingiausių šokio sričių ir aspektų, bet ji privalo būti ištyrinėta kiekvieno šokėjo, kuris siekia save išbandyti, atrasti ar tapti profesionalu. 

FOS DANCE COMPANY

FOS DANCE COMPANY - grupės, į kurias galima patekti tik su mokytojų pakvietimu ar vykdomos atrankos metu.

Į šias grupes priimami tik tie šokėjai, kurie yra stipriai motyvuoti siekti geresnių rezultatų šokyje bei lanko visas priskirtas šioms grupėms pamokas. 

Šios grupės turi po tris savaitines šiuolaikinio šokio technikos pamokas (po 1 val.) ir vieną baleto pamoką per savaitę (1 val.). Taip pat improvizacijos, lankstumo, šokio akrobatikos pamokos yra būtinybė, norint visai grupei tobulėti. 

FOS DANCE COMPANY grupės stipriau ruošiamos dalyvauti konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, pasaulio čempionatuose, įvairiuose projektuose, renginiuose.

 

Facebook

Call Now Button