[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Šiuolaikinis šokis yra kitoks - savo supratimu, filosofija, pasaulėžiūra. Šiuolaikinis šokis reikalauja kokybės, nuolatinio darbo, atsidavimo.

FOS šokio namuose vyksta šios pamokos:

Mini kids (4-6 metų grupė)

Dirbama pagal tam tikrą programą: pirmus mėnesius skiriamas dėmesys baleto pagrindams, kūno stiprinimui bei lankstumui. Ir tik truputėlį įgavę žinių, mažieji šokėjai supažindami su šiuolaikinio šokio technikos pagrindais.

Lankant šias pamokas jau nuo mažų dienų ruošiamas kūnas stipriam šiuolaikinio šokio šokėjui.

Pamokų metu vyksta šiuolaikinio šokio technikos, baleto, tempimo, šokio akrobatikos pagrindų integracija
     

FOS grupės pagal amžių:
kids (7-9 metų grupė), children (10-12 metų grupė), juniors (13-15 metų grupė), adults (16-21 metų grupė).

Grupės skirstomos pagal amžių. 

Šios grupės turi po dvi savaitines šiuolaikinio šiokio technikos pamokas (po 1 val.).

Pamokos yra tęstinės, kuo anksčiau prisijungiama, tuo lengviau vyksta mokymosi procesas.

Kuo skiriasi šios grupės nuo FOS dance company?

Šiose grupėse daugiau dirbama ties šiuolaikinio šokio technikos pradžiamoksliu bei po truputį augant statomas sezono šokis, su kuriuo dalyvaujama tik keleta (2-3) Lietuvos konkursų bei festivalių. FOS dance company grupės ruošiamos dalyvauti Europos bei pasaulio čempionatuose (bei atrankiniuose čempionatuose Lietuvoje), šokio spektaklių pastatymuose, miniatiūrose, įvairiuose kūrybiniuose projektuose, filmavimuose. Daugiau dėmesio skiriama sceninio performatyvumo ugdymui.

Bet kuriuo metu mokytojai dirbantys su šiomis grupėmis gali pasiūlyti šokėjui prisijungti prie FOS dance company grupių.

 

 

Hobby suaugusiųjų grupė (nuo 18 metų)

Grupėse amžius nuo 18 metų iki .… Vyksta dvi savaitinės po 1 val. pamokos.

Grupės skirstomos į pradedančiųjų ir pramokusių (turintiems daugiau šiuolaikinio šokio patirties).

Pamokos skirtos asmenims, kuriems sveikas ir natūralus judesys yra svarbus, tiems, kurie nori suprasti kaip dirba ir veikia jų kūnas bei kurie nori gerinti savo koordinacinius įgūdžius. Pamokų metu per įvairias fizinio teatro užduotis ir šiuolaikinio šokio praktikas laviname koordinaciją ir vaizduotę, erdvinį suvokimą, tobuliname savo kognityvinius įgūdžius ir keliame emocinį intelektą. Pamokų metu taip pat daug dėmesio skiriame mūsų kūnui erdvėje, erdvės ir laiko pajutimui, kūno išdėstymo galimybėmis, darbui porose ir po vieną, taip stiprindami ne tik savo kūno raumenis, bet ir lavindami protą bei bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.

Šiose grupėse daugiau šokama savo malonumui, tačiau jei būna noro - visiems grupę lankantiems - taip pat dalyvaujama konkursuose, šokio namų baigimo koncertuose. 

FOS hobby advanced suaugusiųjų grupė (nuo 18 metų)

Ši programa orientuotą į šokio specialybių studentus (šokio pedagogika, šokėjas-atlikėjas ir pan.), praktikuojančius mokytojus bei asmenis, kurie turi gerą fizinį ir emocinį pasiruošimą šiuolaikiniui šokiui ir siekia gilinti jau turimas žinias bei tobulinti atlikimo techniką. Siekiant išlaikyti aukštą techninį ir profesionalų lygį, prašome turėti bent dviejų metų šiuolaikinio šokio patirtį. 

Pamokų metu per įvairias fizines užduotis, kombinacijas ir intensyvų floor-work (žemės technikos) tobulinimą, įvairių šiuolaikinio šokio technikų elementus (flying-low, passing through ir t.t.) tyrinėjame mūsų kūno ir proto sąveiką, metame sau fizinius, psichologinius ir emocinius iššūkius. Tyrinėjame skirtingus kūno klausymosi būdus, kaip mūsų atliekami judesiai apibrėžia erdvę ir vice-versa. Ieškome kaip galime išsilaisvinti nuo formalaus judesio ir įstrigimo tam tikroje formoje taip ieškodami ir kurdami savitą judesį ir judėjimo būdą. 

Šiuolaikinio šokio patirtis privaloma (min. 2 metai).

Lankstumo/gimnastikos pamokos

Vienas iš svarbesnių elementų atpalaiduoti kūną, prailginti raumenis, tapti lankstesniems, sustiprinti tam tikras raumenų grupes, išmokti tam tikrų gimnastinių elementų, kurie vėliau naudojami grupių bendrose šokio kompozicijose.

Baleto pagrindai

Baletas yra pagrindas visiems kitiems šokio stiliams, tai tikrai viena svarbiausių pamokų kiekvienam būsimam šokėjui, norint turėti itin stiprią šiuolaikinio šokio techniką. Pamokų metu skiriamas dėmesys raumenų stiprinimui, balansui, technikai, kūno suvokimui.

Šokio akrobatika

Šokio akrobatiniai elementai, kurių pagalba šokis atrodys įdomesnis, stipresnis ir konkurencingesnis (atsižvelgiant į pasaulinį šokio kolektyvų lygį ir tendencijas).

Improvizacija

 Šiuolaikinis šokis ir įvairios jo technikos, filosofijos bei praktikos įtraukia improvizacijos meną kaip į vieną būtiniausių šokio sričių, su kuria kiekvienas šokėjas privalo būti susipažinęs ir geba ją atlikti tinkamai ir profesionaliai. Improvizacija praplečia mūsų vaizduotę, padeda geriau įsisavinti atlikimo įgydžius, ieškoti ir tyrinėti judesio atlikimo kokybę, mus moko būti pasiruošusius netikėtumui ir tiesiog mėgautis mūsų kūnu ir atliekamais veiksmais erdvėje.

Užsiėmimų metu, judėdami po vieną, porose, grupėse, bet visą laiką kartu, keliame pasitikėjimą savimi kaip šokėju, plėtojame ir ugdome savivertės jausmą, tobuliname savo techninį pasiruošimą ir koordinacinius įguždius, keliame emocinį intelektą ir laviname kritinį mąstymą. Nors tai bene viena sunkiausių ir sudėtingiausių šokio sričių ir aspektų, bet ji privalo būti ištyrinėta kiekvieno šokėjo, kuris siekia save išbandyti, atrasti ar tapti profesionalu. 

FOS DANCE COMPANY

FOS dance company juniors (8-13 m.) ir FOS dance company (14-21 m.) tai yra sustiprintos grupės, į kurias galima patekti tik vykdomos atrankos metu. Į šias grupes priimami tik tie šokėjai, kurie yra stipriai motyvuoti siekti geresnių rezultatų šokyje.

Šioms grupėms vyksta šie užsimėmimai: šiuolaikinio šokio technika (2k./sav.), baleto (1k./sav.), šokio akrobatikos (1k./sav.), lankstumo/gimnastikos (1k./sav.) bei improvizacijos pamokos (2k./mėn.). Visos šios pamokos reikalingos, norint vystyti savo (bei grupės) judėjimą, pateikiant šokį įdomesniu, stipresniu ir konkurencingesniu (atsižvelgiant į pasaulinį šokio kolektyvų lygį ir tendencijas).

 Šių grupių abonemento kaina yra 80 eur/mėn.

Kuo skiriasi šios grupės nuo įprastų grupių FOS šokio namuose?

Įprastose grupėse daugiau dirbama ties šiuolaikinio technikos pradžiamoksliu bei po truputį augant sustatomas sezono šokis su kuriuo dalyvaujama tik keleta (2-3) Lietuvos konkursų ar festivalių. FOS dance company grupės ruošiamos dalyvauti Europos ir pasaulio čempionatuose (bei atrankiniuose čempionatuose Lietuvoje), šokio spektaklių pastatymuose, miniatūrose, įvairiuose kūrybiniuose projektuose, filmavimuose. Daugiau dėmesio skiriama sceninio performatyvumo ugdymui.

Bet kuriuo metu mokytojai dirbantys su įprastomis grupėmis gali pasiūlyti šokėjui prisijungti prie FOS dance company grupių.

Facebook

Call Now Button